לקוחות NetApp מעלים קבצים עם Aspera ; התקלה נבדקת במקביל להעלאה ; מהיר פי 10
אתם משתמשים ב-Aspera !!!
לקוחות NetApp ?

רקע
NetApp - חברה אמריקאית המספקת פתרונות storage מגוון צורות, מערכי storage, ניהול נתונים בענן ועוד. משרדיה ממוקמים בקליפורניה, ולה לקוחות הפרושים על פני הגלובוס כולו.

האתגר
כחלק מהשירות השוטף וטיפול בתקלות, NetApp התבססה על שימוש בSFTP רגיל, אך הם גילו שמהירות של FTP היא בעייתית, כמו גם האמינות - אם חיבור הרשת נפסק וההעברה נכשלה, הלקוח יצטרך להתחיל את תהליך ההעברה מחדש, מה שהחל לגרום לעיכובים והאריך את הזמן שנדרש למענה ללקוח. בלית ברירה במקרים בעדיפות גבוהה, NetApp נאלצה לפתור את הבעיה ע"י שליחה בפועל של מהנדס תמיכה לאתר הלקוחות כדי לטעון פיזית את הנתונים בכונן. שיטה זו הייתה יקרה, גזלה זמן רב ולא עמדה בנהלי האבטחה הנדרשים.
NetApp חיפשה פתרון להעברת קבצים כדי לספק ללקוחותיה שירות במהירות, באמינות, ברמת האבטחה הנדרשת ובגמישות עם אפשרות לשלוח נתונים מכל מקום בעולם, בין אם הם ממוקמים באמסטרדם, ניו יורק או סינגפור.

הפתרון
NetApp הטמיעה בהצלחה את תוכנת Aspera המאפשרת העלאת קבצים ענקיים במהירות תוך התממשקות עם מערכות החברה. Aspera מנטרת את סביבת ההעברה ומתאימה את קצב ההעברה לפי הצורך בכדי לוודא מתן עדיפות לפרויקטים בעלי קריטיות מבחינת זמן. Aspera ממקסמת את רוחב הפס הזמין, אפילו ברשתות בעלות קיבולת נמוכה, ומאפשרת ללקוחות NetApp להשיג מהירות העברה של פי 9-10 גם ברוחב פס צר יחסית
תוכנת Aspera מספקת ללקוחות את הגמישות, המהירות והאבטחה הנדרשים בשליחת הקבצים שלהם ל-NetApp בצורה אמינה. NetApp מצליחה לתת זמני אספקה מהירים ותהליך העברה פשוט וקל לשימוש, מה שהפך את פתרון התמיכה שלהם למוביל בתעשייה.

רוצים לשמוע מאיתנו על Aspera?

באמצעות NetApp Aspera מספקת שירות לקוחות מהיר בכל העולם