יותר מ-3TB בשעה ; יותר מ-70TB ביום ; יותר מ-2PB בחודש
יותר מ-25GB בשעה
JABIL
Aspera בתהליך הייצור

רקע
JABIL, חברת ייצור אמריקאית מהגדולות בעולם עם מיליוני מטרים מרובעים של פסי ייצור במקומות שונים על פני הגלובוס, אלפי מהנדסי פיתוח מוצרים, מתכננים, מהנדסי ייצור ופסי ייצור רבים. המטה שלה ממוקם באזור Gateway בסנט פטרסבורג ושולט על יותר מ-100 מפעלים ב-30 מדינות, ו-260,000 עובדים ברחבי העולם.


האתגר
ככל שפעילות JABIL גדלה והתרבו צוותי הפיתוח, כך גם גדל הצורך בשליחה וקבלה מהירה יותר של קבצים גדולים וגדולים יותר בין לקוחות, עמיתים ושותפים גלובליים על מנת להביא מוצרים חדשניים לשוק במהירות, באמינות ובצורה מאובטחת.


הפתרון
השימוש ב-Aspera החליף את תהליך דחיסת חבילות הקבצים האיטי והמייגע ואת הצורך לפצל כמויות גדולים של קבצים למספר העברות, כמו כן חסכה לחברי הצוות זמן ומאמץ. בנוסף, הפתרון הביא לחיסכון ניכר בהוצאות התפעול.
Aspera ממקסמת את רוחב הפס ומאפשרת לצוותי JABIL, לקוחות ושותפים המפוזרים גיאוגרפית, להעביר קבצי עיצוב והנדסה גדולים באמצעות הענן במהירות הגבוהה ביותר, ללא קשר לגודל הקובץ, מרחק ההעברה או תנאי הרשת. JABIL שיפרה משמעותית את מהירויות ההעברה, כאשר התפוקה מגיעה כעת ל-95 מגה לשנייה. לדוגמא : JABIL העבירה נתונים בגודל 124 ג'יגה-בייט שהופצו ב-3,400 קבצים מכמה תיקיות-משנה והכל באופן מאובטח באינטרנט הציבורי תוך פחות מחמש שעות.

רוצים לשמוע מאיתנו על Aspera?

JABIL העבירו עם Aspera יותר מ-124 ג'יגה-בייט ב-3,400 קבצים תוך פחות מ-5 שעות